Apartament Kalifornia

Kalifornia to pokój o największej powierzchni z aneksem kuchennym oraz łazienką. Wyposażony w jedno łoże małżeńskie, telewizor z dostępem do polskiej platformy cyfrowej oraz lodówką. W każdym z naszych pokoi znajduję się klimatyzacja z oddzielnym sterowaniem. Istnieje mozliwość tzw. dostawki.

Rezerwuj od 150 zł
Pokój Floryda

Floryda to mniejsza powierzchnia z aneksem kuchennym i łazienką ale z przepięknym widokiem na morze. W pokoju znajdują się 2 łóżka pojedyncze, telewizor oraz lodówka. W łazience zamontowano prysznic. W każdym z naszych pokoi znajduję się klimatyzacja z oddzielnym sterowaniem. Istnieje mozliwość tzw. dostawki.

Rezerwuj od 120 zł
Pokój Arizona

Arizona to najmniejszy pokój w naszym pensjonacie, jego zaleta jest cena oraz dostęp do łazienki z prysznicem. Znajduję sie w nim również aneks kuchenny. W pokoju znajdują się 2 łóżka pojedyncze, telewizor oraz lodówka. W każdym z naszych pokoi znajduję się klimatyzacja z oddzielnym sterowaniem. Istnieje mozliwość tzw. dostawki.

Rezerwuj od 80 zł
Alaska, Montana, Nevada

Są to duże, przestronne pokoje bez łazienki. Do pokoi jest przypisana osobna kuchnia z pełnym wyposażeniem. W każdym z nich znajduję lodówka oraz klimatyzacja z oddzielnym sterowaniem. Jak w przypadku każdego naszego pokoju są też telewizory. Istnieje mozliwość tzw. dostawki.

Rezerwuj od 100 zł
Barbecue, Basen

Na terenie naszego pensjonatu znajduję się basen o wymiarach 13x4m o głębokości 1,5m. Do dyspozycji gości są leżaki oraz parasole w wystarczającej ilości. Cała teren wokół basenu jest wyłożony antypoślizgowymi kaflami.

Przygotowywanie posiłków na świeżym powietrzu to wielka przyjemność, dlatego oddaliśmy do Państwa dyspozycji świetnie wyposażoną kuchnię typu Barbecue.

REZERWACJA